• Demirkapı Mah. 1610 Sok. No:9/A Bağcılar/İstanbul

Hakkımızda

Şarjlı Batarya Yenileme ve Tamir Hizmetleri, İstanbul’da kurulmuştur. Faaliyette olduğu günden beri piyasadaki dalgalanmaları yakından takip ederek, çalışma sürecini mevcut taleplere göre düzenlemektedir. Şarjlı Batarya Yenileme ve Tamir Hizmetleri, batarya tamir hizmetler, beton delme kesme, inşaat ve taahhüt gibi, birçok alanda varlığını sürdürmektedir.

Alanındaki ileri görüşlü teknolojileri ve tamamı deneyimli, uzman kadrosu ile ön plana çıkmaktadır. Belirli aralıklarla profesyonel ekibiyle inovasyon çalışmasını gerçekleştirmektedir. Hızlı değişen piyasa ve isteklerini maksimum verimle karşılamak temel amaçlarındandır. Yüksek kalitedeki ekipmanlarla birlikte mevcut işlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Faaliyete geçtiği günden beri alanında başarılarıyla tanınmış birçok inşaat firmasıyla çalışarak kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır. Müşterilerin mevcut isteklerini değerlendirerek, en uygun yol haritasını uygulamaktadır. Uzman ekibinin oluşturduğu plan doğrultusunda çalışmalar en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Hızlı ve güvenilir bir misyon sahibi olan Şarjlı Batarya Yenileme ve Tamir Hizmetleri, alanındaki her işi başarıyla ifa etmektedir. Firma uzun yıllardır alanındaki başarılarıyla tanınmış olup, müşteri memnuniyeti felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Tüm Batarya Tamir, Yenileme ve Pil Tamir Hizmetleri İçin Hemen Bizleri Arayın!
0212 445 05 59
WhatsApp chat